KANCELARIA PODATKOWA 

WIOLETTA WOJCIECHOWSKA

Wioletta Wojciechowska

Bez dodatkowych oplat i ukrytych kosztow!
W Jongman Advies Buro jesteś solidnie i rzetelnie prowadzony!

Dzięki współpracy ze stałymi partnerami, takimi jak banki, notariusze i maklerzy, nasza cena pozostaje najniższa na rynku mieszkaniowym!
Musisz tylko znaleźć swój przyszły dom (opcjonalnie), a my zajmiemy się resztą!

Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie, a wszystko zorganizujemy dla Ciebie!

Jeśli planują Państwo osiedlenie się na dłuży czas lub na stałe w Holandii i chcą Państwo kupić dom, jesteś we właściwym miejscu. Chętnie poprowadzimy Państwo przez cały proces zakupu domu. Jest to trudny proces, szczegόlnie jeśli nie znają Państwo języka niderlandzkiego. Praktycznie bez bardzo dobrej znajomosci języka niderlandzkiego jest to prawie niemożliwe. Jongman Advies Buro pomoże Państwu zakupić dom,  przejmując na swoje barki wszystkie sprawy z tym związane. Załatwiamy wszystkie sprawy licząc od pierwszej rozmowy (bez zobowiązań) do podpisania aktu własności i aktu hipotecznego u notariusza i przekazania kluczy.

W zakres tej usługi wchodzi:

-rozmowa orientacyjna

-określenie zdolności kredytowej

-pomoc w poszukiwaniu domu/mieszkania

-kontakt z maklerem sprzedającym dom/mieszkanie

-wyjaśnienie umowy kupna-sprzedaży

-wniosek o kredyt hipoteczny od A do Z

-taksacja (wycena)

-wyjaśnienie umowy hipotecznej

-notariusz

-tłumacz przysięgły

-inspekcja domu, przekazanie kluczy

Hipoteki

o nas

Założycielem Kancelarii Podatkowej Jongman Advies Buro jest Erwin Jongman.

W 2008 roku dołączyła do firmy Wioletta Wojciechowska doradca podatkowy (numer wpisu 675333) z 25-cio letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy w kancelariach administracjnych i przedsiębiorstwach.

Nasza Kancelaria Podatkowa działa na holenderskim rynku od niemal 15 lat.
Swoją działalność prowadzimy w Didam (okolice Arnhem).

Pomimo szybkiego rozwoju jesteśmy wciąż firmą rodzinną i najważniejsza jest dla nas miła atmosfera połączona z profesjonalizmem.

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne pracujące w Holandii, jak również firmy jednoosobowe (ZZP), oferując swoją pomoc już na etapie jej rejestracji.

Kancelaria Podatkowa Jongman Advies Buro świadczy usługi w zakresie prowadzenia księgowości, wszelkich spraw podatkowo-socjalnych i prawa pracy na terenie Holandii. Nasi klienci mogą rowniez liczyć na pomoc w zakresie holenderskich i polskich rozliczeń podatkowych PIT, ewentualnych dodatkow (toeslagen), spraw socjalnych (UWV, CAK, SVB), ubezpieczeń i innych uwzględniając nieustannie zmieniające się regulacje podatkowe i przepisy obowiazujacego prawa.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko  
E-mail  
Wiadomość  
  

Adres:
Kancelaria Podatkowa

Jongman Advies Buro

Schoolstraat 11

6942 AJ Didam

Nederland

Telefoon:
+31 6 33 900 588
E-mail:
info@kancelariapodatkowa.nl